Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 17 — понеділок, 27 січня 2014
Експерти коментують
Як бачимо, позиція податківці в зводитися до того, що за використання державних земель доведеться платити. Тож радимо заздалегідь подбати про поновлення договору або про його припинення. Для цього потрібно або заздалегідь звернутися до місцевої ради, щоб отримати рішення про поновлення договору, або ж самостійно надіслати орендодавцю лист-повідомлення про те, що після спливу строку дії договору орендар не бажає скористатися своїм переважним правом на поновлення такого договору.
Якщо працівника під час хвороби направили у відрядження, то він втрачає право на допомогу по тимчасовій непрацездатності за час відрядження. Як тоді проставляти відмітки в табелі та як оплачувати дні відрядження?
Приватне підприємництво
Який розмір ЄСВ застосовують ФОП, що обрали загальну систему оподаткування, під час нарахування заробітної плати (доходу) найманим працівникам?
Чи можуть підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, самостійно визначати суму доходу, на яку нараховуватиметься ЄСВ?
Чи може фізична особа ― підприємець, яка перебуває на загальній системі оподаткування, зменшити суму авансових платежів із ЄСВ у разі зменшення доходів у поточному звітному періоді?
Чи звільняється від сплати ЄСВ фізична особа ― підприємець, який перебуває на загальній системі оподаткування та є пенсіонером за віком?
Чи повинен сплачувати ЄСВ пенсіонер-нерезидент, який має дозвіл на тимчасове перебування на території України та займається підприємницькою діяльністю, а пенсію отримує за її межами?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!