Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 11 — п`ятниця, 17 січня 2014
Експерти коментують
У фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність під час визначення оподатковуваного доходу виникають труднощі, адже нормами чинного ПКУ не передбачено переліку витрат, що дозволять зменшити дохід фізособам. Отож, які витрати може включити арбітражний керуючий для зменшення оподаткованого доходу?
ПДВ
Підприємство здійснило передоплату за товар. Податковий кредит із суми передоплати було відображено в декларації з ПДВ. У наступному періоді передоплату повернули, але на момент повернення постачальник втратив статус платника ПДВ. Як відкоригувати ПДВ і заповнити декларацію з ПДВ?
Для заповнення податкової накладної необхідний код УКТ ЗЕД для палива дизельного Л-0,20-40 згідно з ДСТУ 3868-99. Який правильний код?
Освіта
Щорічні відпустки педагогам навчальних закладів надають, як правило, під час літніх канікул, а в деяких випадках, передбачених колдоговором, у іншій канікулярний період або протягом навчального року. Примусово відправляти зазначених вище працівників у відпустки без збереження зарплати заборонено.
Педагогам навчальних закладів час канікул оплачують як робочі дні, під час яких педагог має працювати в межах установленого педагогічного навантаження. У табелі обліку робочого часу дні канікул відмічають як робочі й оплачують за тарифікацією.
Податок на прибуток
Наше підприємство (платник податку на прибуток) часто придбаває товари (роботи, послуги) у підприємців-єдинників. Чи буде такий статус продавця перешкодою для включення витрат на товар до складу податкових?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!