Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 10 — четвер, 16 січня 2014
Експерти коментують
Законотворці встановили, що основним документом на перевезення вантажів тепер є лише товарно-транспортна накладна, форму якої наведено в додатку 7 до Правил перевезень вантажів. Наразі останні згадування про дорожній та подорожній листи зникли з діючого законодавства. До яких наслідків це призвело?
Уряд затвердив порядок унесення змін до будівельних декларацій та повідомлень у разі виявлення в них недостовірних відомостей та помилок.
Єдиний податок
Чи потрібно з 01.01.2014 р. вже зареєстрованим спрощенцям здавати раніше видані свідоцтва і замість них отримувати витяг з Реєстру єдинників, щоб підтвердити свій статус?
Соцстрахування
Усі страхувальники раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, мають подати до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Відомість розподілу. За якою формою та для чого її подають?
ЄСВ
Працівнику нарахували в грудні 2013 року зарплату — 10000 грн, винагороду за виконану в грудні (з 1 по 20 грудня) роботу за договором цивільно-правового характеру (далі — договір ЦПХ) — 5000 грн та премію за підсумками роботи за рік — 7000 грн. Підприємству встановлено 15-й клас професійного ризику. Як нарахувати ЄСВ на виплати, нараховані в грудні, та показати в таблиці 6 додатка 4 звітності по ЄСВ?
У разі виплати за рішенням суду середньої зарплати за дні вимушеного прогулу прописано особливий порядок нарахування ЄСВ: єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу) на кількість місяців, за які вона нарахована. Розберімося, як відобразити її у звітності по ЄСВ
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!