Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 8 — вівторок, 14 січня 2014
Експерти коментують
Фізособа-підприємець вирішила припинити свою підприємницьку діяльність, подавши до держреєстратора відповідну заяву. Однак згодом вона передумала «закриватися». Чи може в такому разі підприємець скасувати своє рішення про припинення підприємницької діяльності, якщо процес закриття вже розпочато?
До переліку витрат, дозволених для включення до податкової знижки, належить і оплата допоміжних репродуктивних технологій. Однак, чи може включати до податкової знижки оплату таких витрат як жінка, так і чоловік?
Основні засоби
Підприємство придбало шафу вартістю 2940 грн (у т.ч. ПДВ – 490 грн). Однак воно здійснює оподатковувані та неоподатковувані операції. Частка ПДВ, яка після розподілу не потрапляє до податкового кредиту, становить 80 грн. Чи включати цю частку до первісної вартості придбаного основного засобу?
ПДВ
За якою формою реєстру виданих та отриманих податкових накладних слід звітувати за грудень 2013 року? Чи змінилася його форма з січня 2014 року?
Чи з’явилася нова форма податкової накладної з 01.01.2014 р.?
З 01.01.2014 р. законодавець замінив видачу свідоцтв платників ПДВ на отримання витягів із відповідного реєстру. Чи потрібно здавати свідоцтва платників ПДВ до Податкової? Чи обов’язково звертатися за витягом?
Фіксований сільгоспподаток
Платник ФСП своєчасно не сплатив щомісячного платежу за листопад 2013 року. Але погасив цей борг у січні 2014 року. Чи буде в підприємства податковий борг станом на 01.01.2014 р.? І чи слугуватиме це причиною для відмови в реєстрації платником ФСП у 2014 році? Якщо так, то чи є вихід із цієї ситуації?
Бюджет: звітність
Звіт про рух необоротних активів подають тільки при поданні річної звітності як форму, що розкриває елементи фінансової звітності. У минулому році порядок складання звітності суттєво оновили, змінилися й положення щодо обліку необоротних активів. Розповімо про основні нюанси, які потрібно врахувати під час заповнення форми № 5.
Звіт про рух матеріалів і продуктів харчування здають у складі річної звітності. Показники цієї форми мають узгоджуватися між собою, а також відповідати показникам рядків Балансу (форма № 1) відповідно до Звірки показників форм фінансової та бюджетної звітності.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!