Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 7 — понеділок, 13 січня 2014
Експерти коментують
Подекуди контролери заперечують можливість відображення пересортиці в податковому обліку. Водночас вони вимагають окремо визначати податкові наслідки за виявленими нестачами та надлишками.
Небагато знайдеться бюджетних установ, яким виділяють кошти на придбання цінних паперів, і, без сумніву, це будуть головні розпорядники бюджетних коштів. Тож їм доведеться керуватися Положенням про фінінвестиції.
Податок на прибуток
Підприємство — платник єдиного податку виявило помилку в декларації з податку на прибуток. Чи можна єдиннику виправити таку помилку, адже платником податку на прибуток воно вже не є? Чи можна подати уточнюючу декларацію? Якщо так, як її заповнити?
ПДФО
Як обкладати ПДФО та в якій послідовності застосовувати прогресивну шкалу оподаткування до доходів працівника, який в одному місяці отримує грошовий і негрошовий дохід, загальна сума якого перевищує 10-кратний розмір мінзарплати?
Бюджет: звітність
У жовтні минулого року було внесено чергові зміни до порядку складання звітності, у зв’язку із чим у бухгалтерів бюджетних установ виникає безліч запитань щодо заповнення форми № 7 під час складання місячної, квартальної та річної звітності. Відповіді на них ми отримали в Державній казначейській службі України.
Яка кредиторська заборгованість відображається у графі 11 «Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду (року), з неї термін оплати якої не настав» форми № 7, ураховуючи, що в усіх договорів, окрім довгострокових, строк дії обмежено 31 грудня поточного бюджетного року?
Бюджетна установа перерахувала за­­лишок благодійних коштів на початок року (після узгодження з дарувальником напрямів використання благодійності) з одного на інший код тимчасової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!