Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 6 — п`ятниця, 10 січня 2014
Експерти коментують
Чергові зміни до нормативно-правових актів з обліку в бюджетних установах по суті виправляють раніше допущені помилки та недоліки. Також визначено бухгалтерські проводки для операцій із погашення минулорічної заборгованості, у т.ч. фінансовими казначейськими векселями
Мінфін уточнив, як саме встановлювати необоротним активам інвентарні та номенклатурні номери. Також прописали особливості передання основних засобів і нематеріальних активів та деякі нюанси нарахування зносу.
Чи підлягає обкладенню ПДФО сума лікарняних, яку отримує фізособа-єдинник від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності? Якщо так, тоді хто в такому випадку повинен нараховувати та сплачувати ПДФО в бюджет і подавати звітність?
Оподаткування
Наше підприємство придбаває у фірми-нерезидента маркетингові послуги. Чи можемо ми віднести до витрат оплату маркетингових послуг? Чи потрібно нам сплачувати податок на репатріацію? Чи виникають податкові зобов’язання з ПДВ?
Відрядження
На підприємстві перед працівниками накопичилася заборгованість за перевитрати у відрядженні. Чи діє готівкове обмеження при розрахунку з відрядженими працівниками при закритті такої заборгованості?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!