Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 170 — вівторок, 31 грудня 2013
Зміни – 2014
З 1 січня 2014 року зміни торкнуться і мита. Отже, пільгові та повні ставки ввізного мита будуть знижені на окремі товари, а в певних випадках — становити нуль. Окрім того, у зв'язку із затвердженням нового Митного тарифу України дещо зміняться коди УКТ ЗЕД.
Чи потрібно повідомляти Податкову про зміну місцезнаходження? Які тепер вимоги для проведення позапланових перевірок? Які нововведення під час застосування штрафних санкцій та інші зміни в р. ІІ Податкового кодексу України?
З початку наступного року новостворювані юрособи та підприємці отримають своєрідну преференцію — вони зможуть ставати платниками єдиного податку і ПДВ, як то кажуть, «не відходячи від каси», тобто навіть не звертаючись до органів доходів і зборів.
Ті, хто скористається можливістю отримати адмінпослугу за допомогою Всесвітньої павутини, повинні знати: з 1 січня 2014 року в них з'явитися можливість простежувати хід розгляду їх заяви, отримувати певні документи і навіть проплачувати отримання всіх адмінпослуг дистанційно.
З 1 січня 2014 року ми вже не почуємо про заяви про реєстрацію баз персональних даних та свідоцтва держреєстрації баз персональних даних. Не буде потреби реєструвати бази персональних даних, але натомість ми отримаємо дещо інші процедури. Окрім того, у сфері захисту персональних даних з'являться нові вповноважені органи.
З 1 січня 2014 року почне працювати штраф за неподання електронної звітності, пов'язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО.
Яким вимогам має відповідати головний бухгалтер профучасника з 2014 року? Якщо бухгалтерський облік у профучасника веде бухгалтер або фізособа — непрацівник підприємства, чи поширюються на неї профвимоги, установлені для головного бухгалтера?
З 01.01.2014 р. застосовуються нові форми статзвітності з праці для всіх підприємств та статистики автомобільного транспорту для фізосіб-підприємців.
З 01.01.2014 р. змінюється розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для отримання допомоги сім’ям з дітьми. Крім того змінені умови надання допомоги при народженні дитини.
Із 01.01.2014 р. одинокий батько, який сам виховував п’ять і більше дітей до досягнення ними шестирічного віку, матиме право на отримання пенсії за особливі заслуги перед Україною.
Реєстрація місця проживання новонародженої дитини з 02.02.2014 р. здійснюється на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначені в заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
Тематика боротьби з корупцією стане ширшою. У 2014 році всі потенційні корупціонери на вимогу оновленого законодавства повинні будуть «позбавлятися» від бізнесу протягом 10 днів з моменту вступу на посаду. Звісно, вихід із ситуації завжди знайдеться, тільки шукати його буде складніше. Адже членам сім'ї передавати підприємства та корпоративні права не дозволили.
З 1 січня 2014 року в законодавстві, яким врегульовані питання держреєстрації речових прав на нерухомість, запрацюють граничні строки.
З 10 січня 2014 набуде чинності закон, яким будуть детально врегульовані питання вирощування та переробки органічних продуктів. Але це тільки вершина айсберга, адже органам влади належить ще розробити безліч підзаконних нормативних документів у цій сфері.
З початку наступного року в сфері діяльності корпоративних і пайових інвестиційних фондів істотно зміняться правила гри. Зміни торкнуться досить широкого переліку нормативних документів, що регулюють ці питання.
У переліку цінних паперів, які є в обігу на території нашої держави, прибуло. У цей список довнесли акції корпоративних інвестиційних фондів. Також прописали процедури їх конвертації.
Із 2014 року бюджетним установам варто очікувати чергових змін до Бюджетного кодексу, підвищення стипендій, нових правил бухгалтерського обліку запасів і фінансових інвестицій. Про все те, чого очікувати бюджетникам із 2014 року, у нашому огляді.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!