Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 169 — понеділок, 30 грудня 2013
Зміни – 2014
З 2014 році з податку на прибуток запрацює низка важливих змін. Зокрема щодо зниження ставки податку на прибуток, амортизації нематактивів, базового звітного періоду, податкових різниць, обліку в ЖКГ, ціннопаперових правил тощо.
Під Новорічною ялинкою ПДВшників чекає багато подарунків: змінять форму декларації, скасують інститут свідоцтв платників ПДВ, установлять термін подання скарг на контрагентів. Детальніше про ці та багато інших новацій далі...
З 01.01.2014 р. урегулюють деякі питання стосовно ПДФО, а саме: застосування штрафів у разі самостійного виправлення помилок у формі № 1ДФ; порядку визначення резидентського статусу фізосіб; порядку декларування доходів малолітніх осіб.
З 01.01.20014 р. вступають в силу норми Закону про ЄСВ щодо застосування посвідчень застрахованої особи. Наявність такого посвідчення з 2014 року обов’язкова. За це, зокрема, несе відповідальність роботодавець.
Які зміни очікують єдинників з 01.01.2014 р.: запроваджено замість свідоцтва платника єдиного податку Реєстр єдинників; вирішено, що єдинники не будуть платниками податку на репатріацію; уточнено процедуру анулювання єдинника та платника ПДВ
Податок на нерухомість приніс безліч нововведень впродовж 2013 року. Що принесе нам 2014 рік?
За якими ставками сплачувати екологічний податок у 2014 році.
Поява однієї коми в законодавчому акті вплинула на обкладення особливим податком операцій із відчуження акцій...
З нового року у плановому порядку зростуть ставки акцизного податку на коньяк та тютюнові вироби. Із чим пов’язане таке зростання та яких саме товарних груп воно стосуватиметься читайте в нашому коментарі.
Відповідно до законодавства, з 2014 року бензини моторні, що виробляються та реалізуються в Україні, повинні містити не менше 5 об’ємних відсотків біоетанолу. Наскільки працездатною виявиться ця норма та яка подальша доля її чекає — читайте в коментарі.
Виробники коньяку повинні дотримуватися вимог щодо вмісту в коньяку коньячного спирту. Які мінімальні вимоги щодо вмісту в коньяку такого спирту діятимуть із 01.01.2014 р.? Яка відповідальність за недотримання вмісту?
З 2013 року норми про адміністрування хмільного збору перемістились в ПКУ, що чекати цього разу?
З 1 січня 2014 року збільшаться ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!