Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 168 — п`ятниця, 27 грудня 2013
ТОП-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах грудня найгучніші новини місяця!
Статутний капітал
Учасник товариства вирішив продати власні корпоративні права підприємству за ціною вищою, ніж ціна придбання. Підприємство перепродає ці корпоративні права учаснику, який залишився, за ціною нижчою, ніж витрати на викуп. Як відобразити цю операцію в податковому та бухгалтерському обліку підприємства?
Податок на прибуток
Напередодні новорічних свят підприємство придбало ялинкові іграшки, конфеті, серпантин й інші дрібнички для прикрашання офісу, а також цукерки, каву для частування клієнтів. Оплату провели готівкою. Як оформити такі витрати й чи можна відобразити їх у податковому обліку?
ПДФО
Кожен календарний рік завершується проведенням річного перерахунку ПДФО. Чи є здійснення такого перерахунку обов’язковим? На яких підставах його проводять та як відображають його результати у звітності?
Оплата праці
Виплата заробітної плати припадає на вихідний день, у зв’язку із цим зарплату виплачують напередодні. Чи потрібно в такому випадку зміщати виплату авансу та зарплати за наступні періоди для того, щоб не порушувати приписів про 16-денний проміжок між виплатами працівникам?
Бюджет
Бюджетні установи нараховують знос на необоротні активи в останній робочий день грудня (у 2013 р. – 31 грудня). Однак, нараховуючи його у поточному році слід врахувати деякі особливості у зв’язку з прийняттям Положення з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!