Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 165 — вівторок, 24 грудня 2013
Експерти коментують
Чи потрібно вартість послуг митного брокера включати в собівартість увезеного товару? Як відобразити такі витрати, якщо безпосередній зв’язок і суму витрат встановити неможливо?
Контролери розглянули податковий облік списання дебіторської заборгованості споживачів у постачальників у сфері ЖКГ. Їхні висновки щодо податку на прибуток продемонстрували усталеність поглядів, а от щодо ПДВ — дуже відрізняються від попередніх роз’яснень…
Чи може фізособа-підприємець, у якого працюють інваліди, застосовувати ставку ЄСВ у розмірі 8,41% на фонд оплати праці таких працівників?
Відрядження
Працівника підприємства направили у відрядження до населеного пункту (селища), де немає готелю. У зв’язку із цим він щодня на маршрутці їздив до готелю, який знаходився в іншому населеному пункті. Чи можна компенсувати витрати на проживання та проїзд до готелю й віднести їх до податкових витрат?
ПДВ
Підприємство надає стоматологічні послуги, звільнені від ПДВ згідно з пп. 197.1.5 ПКУ. Кінцеві споживачі—фізособи не вимагають податкових накладних. Відповідно, ми їх не виписуємо. Чи зобов'язане підприємство оформлювати податкові накладні у двох примірниках?
ПДФО
Чи має обкладатися стипендія податком на доходи фізичних осіб та чи повинен на її суму нараховуватися єдиний соціальний внесок?
Єдиний податок
Що є доходом юрособи-єдинника: сума, яка вказана в первинному документі, чи сума, котра надходить на поточний рахунок уже за мінусом комісії? Як відобразити комісію банку в обліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!