Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 163 — п`ятниця, 20 грудня 2013
Експерти коментують
Мінінфраструктури скасував типові форми первинного обліку роботи вантажного автомобіля. Які форми використовувати? Чи прийнято «замінники» цих форм?
Зміни до програми стажування студентів, які стосуються та не стосуються положень договору про стажування: у чому відмінність у порядку їх оформлення.
На відміну від штатних нормативів інших навчальних закладів, показників, за якими встановлюють, яку саме посаду вводити (заступника директора з адміністративно-господарської роботи чи завідувача господарства) для ДЮСШ, не визначено. Чи може керівник закладу прийняти таке рішення?
Оплата праці
Що таке «тринадцята зарплата», який порядок її виплати та які особливості, зокрема в: податковому та бухгалтерському обліку, участі в розрахунку середньої зарплати для оплати відпусток і тимчасової непрацездатності тощо.
ЄСВ
Якщо виплата нараховується працівнику вже після його звільнення та вона є виплатою за невідпрацьований час (наприклад, сума лікарняних нарахована після звільнення працівника), на неї ЄСВ не нараховують.
Кредиторська заборгованість
Підприємство-імпортер у кінці року отримало від постачальника кредит-ноту у вигляді прощення боргу в розмірі несплаченого залишку за відвантажений товар. Які податкові наслідки для імпортера в частині податку на прибуток та ПДВ матиме таке прощення боргу
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!