Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 162 — четвер, 19 грудня 2013
Експерти коментують
Норма щодо обов’язковості укладення контрактів із керівниками закладів охорони здоров’я почала діяти з 01.01.2012 р. Однак із керівниками державних ЗОЗ контракти укладалися й раніше, а ось з керівниками комунальних ЗОЗ — далеко не завжди (обов’язковості їх укладення законодавство не вимагало).
До адмінвитрат включають представницькі витрати. Водночас чинне законодавство не містить визначення та переліку витрат, які можна вважати представницькими, та не уточнює, про зустрічі з представниками яких підприємств мовиться (вітчизняних чи іноземних). Тож виникає запитання: чи можна відносити до зазначених витрат витрати на офіційні прийоми з представниками вітчизняних делегацій?
Педагогічні працівники мають право на подовжену тривалість відпустки. У зв’язку із цим виникає запитання: чи може розраховувати на додаткову відпустку за ненормований робочий день педагог позашкільного навчального закладу, тривалість щорічної основної відпустки якого 42 календарних дні?
Чи можуть військовослужбовці-жінки, які мають дітей до 14 років, розраховувати на гнучкий режим службового часу? Чи вправі такі жінки проходити військову службу на умовах неповного робочого часу та як виплачувати їм грошове забезпечення?
Новорічні заходи
Для підприємства оптимальний варіант — подарувати квитки працівникам за договором дарування. Адже при цьому не виникає податкового доходу та витрат. Якщо ж вартість квитка менша ніж 573,50 грн, то ПДФО не утримують. Проте міндоходівці наполягатимуть на нарахуванні ЄСВ
Відрядження
Працівник підприємства, перебуваючи у відрядженні, у зв’язку із затримкою потяга скористався на вокзалі послугами платної кімнати відпочинку, що підтверджено розрахунковим документом. Чи може підприємство відшкодувати йому такі витрати та віднести їх до податкових?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!