Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 160 — вівторок, 17 грудня 2013
Експерти коментують
Яким чином виробники й імпортери транспортних засобів відображають у бухобліку сплату утилізаційного збору — позиція Мінфіну.
Закон виправив несправедливість, прописавши, що відпустка по догляду за дитиною, яка припала на період із 01.01.2011 р. до набрання чинності цим Законом, зараховується до страхового стажу. Таким чином, чи враховують для страхових випадків, які настали з 14.12.2013 р., до страхового стажу зазначений період?
ЄСВ
Співробітник з 01.10.2013 р. по 15.10.2013 р. перебував у відпустці без збереження зарплати, а 21.10.2013 р. звільнився. Бухгалтер у графі 14 таблиці 6 Звіту по ЄСВ помилково не зазначав 15 днів без збереження зарплати. У матеріалі розповімо, як виправити помилку, використовуючи форми «скасовуюча» та «початкова».
ПДВ
Підприємство надає послуги оренди. Щомісяця перераховується орендна плата з урахуванням індексу інфляції. Як правильно відобразити такий перерахунок у реєстрі виданих й отриманих податкових накладних, а також у декларації з ПДВ?
Безготівкові розрахунки
Згідно з договором, в останній робочий день кожного місяця банк списує з нашого поточного рахунку плату за розрахунково-касове обслуговування. Як виправляти облік, якщо через місяць після одного з таких списань комісії банк нас повідомив, що помилково виставив завищену суму комісії на 500 грн.
ЗЕД
Останнім етапом переробки давальницької сировини на території України є вивезення готової продукції. Готова продукція, вироблена з давальницької сировини, може бути вивезена з України або продана всередині країни. Про що варто знати в кожному з варіантів?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!