Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 158 — п`ятниця, 13 грудня 2013
Експерти коментують
З 1 грудня підвищено розмір мінзарплати. Однак Уряд так і не прийняв постанову, яка збільшила б розміри посадових окладів працівників бюджетної сфери. Тож, у яких розмірах бюджетним установам у грудні встановлювати в штатних розписах посадові оклади працівникам?
Досить часто виникають запитання стосовно того, які саме документи можуть підтвердити зв’язок відрядження з господарською діяльністю підприємства. Також не менш актуальне запитання: чи обмежено розмір відшкодування витрат за найм жилого приміщення?
Грошову винагороду держслужбовцям за 10-річну безперервну роботу в держорганах виплачують за відсутності порушень трудової дисципліни та наявності позитивних щорічних оцінок за останні 5 років. Проте часто період відпустки для догляду за дитиною до такого стажу не зараховують. Чи допускається це?
ЗЕД
Нерезидент, із яким укладено договір поставки, в інвойсі суму страховки й фрахту вказує окремими рядками перед загальною сумою. Чи виникає в покупця товарів необхідність утримувати податок на репатріацію із суми фрахту, страховки?
ЄСВ
Фізична особа — підприємець змінив систему оподаткування. Яку звітність із ЄСВ та в якому обсязі потрібно йому здавати?
Що буде базою для нарахування єдиного внеску для фізичної особи — підприємця, який обрав загальну систему оподаткування та не використовує праці найманих робітників?
ПДВ
Перед перевезенням підприємство виписало податкову накладну та видаткову накладну. Під час приймання контрагент оформив акт невідповідності постачання. Як нам учинити: переоформити податкову накладну чи виписувати розрахунок коригування?
Юридичні консультації
Українське законодавство надає можливість виплачувати аліменти на спеціальний рахунок дитини, відкритий в Ощадбанку. Однак на практиці це не працює. Адже в Ощадбанку не відкривають спеціально рахунки для таких цілей.
Пенсійне забезпечення
У жовтні 2013 року секретар селищної ради досягає пенсійного віку (60 р. і 6 міс.). Стаж служби в органах місцевого самоврядування на виборних посадах — понад 18 років., страховий стаж — 34 року. Чи має він право на призначення пенсії відповідно до Закону про службу в органах місцевого самоврядування?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!