Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 157 — четвер, 12 грудня 2013
Експерти коментують
Операції з постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації звільняються від обкладення ПДВ. Чи поширюється дія пільги на електронні ЗМІ?
Під час увезення товару імпортер сплачує до бюджету «митний» ПДВ, а якщо його зареєстровано платником ПДВ, то він має право поставити суму сплаченого податку до податкового кредиту. Утім, з якої вартості — митної або ж договірної?
Що вважається базою нарахування для застрахованих осіб з кодом категорії 43? Відповідь на це запитання надало головне податкове відомство.
Спільна діяльність
Спільна праця — чудовий цемент для будь-яких відносин. Чи не «підточать» їх податки, які доведеться сплачувати? Та й чи варто вплутуватися в спільну діяльність? Чого коштуватиме учасникам створення спільної діяльності й хто відповідальний за її податкові результати?
ПДВ
Як показати в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних імпорт товару, вартість якого не перевищує 300 євро? Чи потрібно включати його до декларації з ПДВ?
Приватне підприємництво
Який порядок сплати ЄСВ для фізичної особи — підприємця, котрий протягом року перейшов зі спрощеної системи оподаткування на загальну?
Чи повинна сплачувати єдиний внесок фізична особа, яка застосовує загальну систему оподаткування, за той період, у якому вона не отримувала прибутку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!