Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 156 — середа, 11 грудня 2013
Експерти коментують
Фізособа пошкодила в ДТП автомобіль, придбаний у кредит. Страхова компанія перераховує страхове відшкодування банкові-кредитору, за рахунок якого погашається кредит. На думку міндоходівців, із суми такого відшкодування банк повинен утримати ПДФО. Наскільки правильним і справедливим є такий висновок?
Міндоходів розглянуло, чи є об’єктом оподаткування заставлене майно поручителя, передане банку під час звернення ним стягнення на таке майно у зв'язку з невиконанням юрособою-боржником зобов'язань за кредитним договором. Наслідок — Узагальнююча консультація. Які висновки зробив Міндоходів?
Відрядження
Розмір добових не залежить від того, включено харчування відрядженого працівника до готельного рахунка чи ні. Їх виплачують у сумі, установленій наказом підприємства чи Положенням про відрядження?
Податок на прибуток
Чи може підприємство на загальній системі оподаткування придбавати послуги у фізособи-підприємця (група 3 єдиного податку) за відсутності у нього печатки? Чи не знімуть перевіряючі з витрат, мотивуючи відсутністю печатки на первинних документах?
Наше торгове підприємство орендує будівлю як складське приміщення. Оскільки там зберігається текстильна продукція, орендодавець наполіг на тому, щоб ми застрахували будівлю на випадок пожежі. Чи можна за таких обставин включати до податкових витрат вартість страхових платежів?
ПДФО
Юрособа на єдиному податку зареєстровано в одному районі міста (юридична адреса), а орендує приміщення для ведення діяльності в іншому районі міста (фактична адреса). Під час виплати заробітної плати працівникам юрособа-єдинник має перераховувати ПДФО за юридичною чи ж за фактичною адресою?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!