Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 155 — вівторок, 10 грудня 2013
Експерти коментують
Питання, чи належать квитки на проїзд у залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті до бланків суворого обліку, виникло у зв’язку із тим, що діючі нормативні акти містять доволі суперечливі відповіді на нього. А питання дуже важливе.
ПДВ
Чи може постачальник записати в договорі, що «тарифи вказані з урахуванням ПДВ»? Яка ціна повинна бути зафіксована в договорі: з ПДВ чи без, або ж обидві?
ЄСВ
Юридична особа тимчасово не провадить діяльності та не має найманих працівників. Чи необхідно подавати звіт щодо єдиного соціального внеску?
Підприємець, який є платником єдиного внеску, тимчасово не провадить діяльності та не отримує доходів. Чи потрібно йому сплачувати єдиний внесок?
Трудові відносини
Роботодавець має право розірвати трудовий договір у разі прогулу працівника без поважних причин, тобто відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня
Єдиний податок
Фізособа-єдинник продав товар юрособі на загальній системі оподаткування. Як з'ясувалося, підприємство утримало та перерахувало ПДФО до бюджету з виплачуваної суми доходу єдинника. Як у такому випадку підприємцю повернути помилково сплачену суму ПДФО з його доходу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!