Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 154 — понеділок, 9 грудня 2013
Експерти коментують
Фахівці Міндоходів поставили крапку в питанні декларування відсутності валютних цінностей за межами України. Отож, чи потрібно декларувати відсутність валютних цінностей за межами України та чи необхідно зазначати в митній декларації відомості про відсутність таких цінностей?
Для окремих категорій громадян передбачено право на додаткові гарантії в сприянні їх працевлаштуванню. Зокрема таке право має один із батьків, який утримує дітей віком до 6 років. Оскільки мовиться про одного з батьків, постає запитання: як підтвердити, що інший із батьків не скористався аналогічною гарантією?
Податок на прибуток
Підприємство — платник авансових внесків, отримало в І кварталі поворотну фіндопомогу від платника податку на прибуток на загальних підставах. Якщо до кінця року воно поверне суму такої поворотної фіндопомоги, чи треба буде нараховувати умовні проценти?
ПДВ
Підприємство здійснює вивезення товарів за межі митної території України з метою їх переробки за кордоном. Чи потрібно таку операцію відображати в рядку 5 «Операції, які звільненні від оподаткування» Декларації з ПДВ? Якщо ні, то де ця операція повинна відображається в Декларації?
ПДФО
Розмір зарплати працівників перевищує 10 мінзарплат. Який механізм оподаткування ПДФО доходу таких працівників за ставками 15% та 17%?
ЄСВ
Працівник звільняється з роботи, і бухгалтер має провести відрахування із зарплати за дні відпустки, яку він використав наперед. Як показати у звітності з ЄСВ таке утримання: зі знаком «мінус» чи через застосування певних типів нарахувань?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!