Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 153 — п`ятниця, 6 грудня 2013
Експерти коментують
Під час установлення неповного робочого часу зарплата нараховується пропорційно відпрацьованому часу або в залежності від виробітку. Тому часто вона менша за розмір мінзарплати. Отже, виникає запитання: чи буде правомірним застосування соцпільги до зарплати, нарахованої за роботу на умовах неповного робочого часу?
З оформленням та оплатою простою зіштовхується майже кожне підприємство. Також підприємства інколи, аби зекономити на оплаті простою, відправляють працівників у тривалі не­оплачувані відпустки. Як бути в разі вимушеного простою та як залежно від ситуації оплачувати час простою?
Судова тяганина держслужбовців, яким відмовляли у виплаті грошової допомоги в розмірі 10 місячних посадових окладів, якщо вони виходили на пенсію достроково за станом здоров’я, триває вже давно. Кульмінацією виявилося рішення Конституційного Суду. Який його вердикт? На що слід розраховувати держслужбовцям?
За наявності на обліку установи менше ніж 500 військовозобов’язаних призовників працівнику відділу кадрів установлюють доплату до 50% посадового окладу (без урахування інших надбавок і доплат). Чи мають право на встановлення доплати за ведення військового обліку держслужбовці та службовці держорганів?
Первинні документи
Підкажіть, будь ласка, на яких документах можна ставити факсиміле, а на яких заборонено? Якими нормами чи документами регламентовано використання факсиміле?
ЗЕД
Операції з давальницькою сировиною на території України, як правило, відбуваються за одним і тим самим сценарієм: увезення сировини іноземного замовника, безпосередньо переробка та вивезення. Як відбувається переробка давальницької сировини в Україні? Які варіанти розпорядження відходами переробки?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!