Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 152 — четвер, 5 грудня 2013
Експерти коментують
Оскільки адміністрування ЄСВ перейшло від ПФУ до Міндоходів, платників ЄСВ цікавить, якої позиції дотримується це відомство щодо нарахування ЄСВ в окремих випадках. Як визначати базу нарахування ЄСВ для виплат у натуральній формі та в яких випадках на суми компенсації невикористаних відпусток не нараховують ЄСВ?
Якщо зі студентом або учнем укладено договір про стажування (який по суті є цивільно-правовим договором), чи повинне підприємство заповнити на нього трудову книжку? Чи матиме така особа право на врахування періоду стажування до страхового стажу та на матзабезпечення в разі тимчасової непрацездатності?
Як відрізнити триваюче правопорушення від разового, та чи зобов’язана посадова особа звільнити особу, що вчинила правопорушення, від відповідальності, якщо вчинене можна кваліфікувати як малозначне правопорушення?
Уже більш ніж місяць діє нова форма Книги обліку доходів і витрат для загальносистемників. Однак запитання на кшталт: яку з форм Книги вести до кінця 2013 року — стару чи нову; як її заповнювати — не вщухають і досі.
Автомобіль на підприємстві
Чи обов'язкові підпис і штамп лікаря та механіка на подорожньому листі автомобіля. Чи буде дійсним подорожній лист без їх відміток? На підставі такого документа можна списувати витрати на ПММ. Чи підтверджуватиме він витрати в податковому обліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!