Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 151 — середа, 4 грудня 2013
Експерти коментують
Одна з найбільших податкових консультацій Міндоходів. У ній намагалися відповісти на найактуальніші запитання: яким буде перший звітний період; як розрахувати загальну суму операцій із однією пов’язаною особою; яку відповідальність передбачено за неподання звіту по контрольованих операціях.
Контролери поширили дію пільги з п. 197.12 ПКУ на постачання банками заставного майна, на яке було звернено стягнення, що отримане ними у власність. Але пільгова норма містить згадку й про інші фінустанови. Чим виллється несподівана поява пільги для фінустанов та їх контрагентів?
У платників податків досить часто виникають запитання стосовно заповнення фори № 1ДФ. Коли та які саме суми нарахованого й виплаченого доходу проставляти у формі № 1ДФ, у т.ч. для виплат у натуральній формі?
Відрядження
Працівник придбав квиток на проїзд для проїзду до місця відрядження, але прізвище в білеті зазначене з помилкою. Чи можна відшкодувати витрати на проїзд до місця відрядження, якщо до авансового звіту додано квиток із помилкою, та віднести його вартість до податкових витрат?
Статутний капітал
Відтепер аби відчужити майно та/або майнові права, фізособа має пред’явити нотаріусу оціночну вартість майна, визначену за новими правилами. Виникає запитання: чи потрібно визначати оціночну вартість корпоративних прав згідно з новими правилами, для того аби нотаріус зміг посвідчити договір їх відчуження?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!