Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 150 — вівторок, 3 грудня 2013
Експерти коментують
В Узагальнюючій консультації № 698 Міндоходів розглянуло 15 запитань стосовно щомісячних авансових внесків — від критерію 10 млн грн до виправлення помилок. Серед роз’яснень є як повторення позицій, що вже були озвучені раніше в листах, так і доволі неочікувані висновки
Суть проблеми — в умові, за якої починає діяти п. 153.5 ПКУ. Коли ж саме в податковому обліку потрібно застосовувати спецнорму для операцій із відступлення права вимоги?
Працівника за його згодою переводять на інше підприємство. Як саме слід оформлювати таке переведення працівника в разі звільнення? Як правильно оформити лист-запит?
Комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання мають сплачувати частку чистого прибутку до відповідного місцевого бюджету. Яким чином виконати цей обов’язок, має визначити відповідна місцева рада. На це вказало Міндоходів.
Безнадійна заборгованість
Товарна безнадійна дебіторська заборгованість має свої особливості обліку, адже створення резерву сумнівних боргів для неї не передбачено. Чи можна відобразити таку заборгованість у податковому обліку? Які особливості її списання в бухобліку? Чи потрібно коригувати податковий кредит під час списання?
Статутний капітал
Один із засновників ТОВ бажає продати свою частку товариству. При цьому він хоче отримати оплату основними засобами, що належать підприємству. Які наслідки цієї операції в податковому та бухгалтерському обліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!