Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 149 — понеділок, 2 грудня 2013
Експерти коментують
Міндоходів видало «на гора» чотири Узагальнюючі податкові консультації щодо авансових внесків, відступлення права вимоги, трансфертного ціноутворення, постачання банками заставного майна.
Працівник, який витратив власні кошти на потреби підприємства, має звернутися до роботодавця, надавши на затвердження авансовий звіт або пред’явивши письмову вимогу. Якщо підприємство заборгувало працівнику за відрядження та не відшкодовує витрати за авансовим звітом тривалий час, воно порушує норми трудового законодавства
Чи може платник ПДВ виписувати розрахунок коригування та проводити коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту в разі якщо з дати виникнення податкових зобов’язань минуло 1095 днів і більше?
Чи можуть фізособи-підприємці наймати на роботу до себе іноземців та осіб без громадянства, які прибули в Україну для працевлаштування?
ТОП-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах листопада найгучніші новини місяця!
ЄСВ
Працівник із 1 по 15 листопада знаходився у відпустці за власний рахунок (відпустка без збереження заробітної плати), а 16 листопада звільнився. Скільки календарних днів перебування в трудових відносинах необхідно зазначати в графі 15 таблиці 6 Звіту по ЄСВ у разі, якщо останній день роботи був 15 листопада (16 листопада)?
Соціальне страхування
Після отримання фінансування від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності бухгалтер підприємства знайшов помилку. Так з’ясувалося, що до заяви-розрахунку включено помилково нараховану зайву суму допомоги по тимчасовій непрацездатності. Як діяти бухгалтеру в цій ситуації?
Як жінка, котра перебуває у відпустці по вагітності та пологах, може отримати допомогу по вагітності та пологах за умови, що підприємство, на якому вона працювала, ліквідовано, а допомога, відповідно, не виплачена?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!