Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 147 — четвер, 28 листопада 2013
Експерти коментують
Міндоходів своїм наказом від 10 жовтня 2013 року № 567 затвердив новий порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, які контролюються органами доходів і зборів. Цим документом затверджено форму подання заяви про видачу такої довідки та форма самої довідки.
У разі зміни матеріально відповідальної особи остання повинна передати матцінності іншому працівнику, із яким укладається відповідний договір про повну матеріальну відповідальність. Якщо ж цієї вимоги не дотримано, укладений із ним договір не матиме юридичної сили.
Оподаткування
Які новорічні подарунки можуть отримати діти від Фонду, профспілки й підприємства, чи обкладатимуть вони податками та як відобразити їх в обліку
РРО
Ми звільнені від використання РРО, але користуємося КОРО та РК. Отже, щомісячно звітуємо про їх використання. Проте як тепер звітувати, адже нам сказали, що форма ЗВР-1 відмінена?
Підкажіть, будь ласка, юрособа, в офісі (не магазин) є касовий апарат, іноді приходять клієнти за товаром, платять готівку. Чи потрібно за законодавством ставити платіжний термінал?
Пенсійне забезпечення
У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму з 1 грудня 2013 року збільшаться й розміри мінімальної пенсії (у т.ч. шахтарям), підвищень, надбавок і доплат до пенсії (у т.ч. почесним донорам). Про те, якими вони будуть, розповів представник Пенсійного фонду України.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!