Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 145 — вівторок, 26 листопада 2013
Експерти коментують
Новий порядок заповнення документів детальніше роз’яснив, як заповнювати платіжки на переказ податків, зборів, митних платежів, ЄСВ, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково чи надміру зарахованих коштів. Яких вимог необхідно дотримуватися, формуючи платіжні документи, розповімо в коментарі.
Новий Порядок застосування адміністративного арешту майна платника податків майже не відрізняється від попереднього. Що змінилося в цьому документі порівняно з попереднім порядком проведення адмінарешту майна та які це може мати наслідки, читайте в коментарі.
Фахівці ПФУ звернули уваги на деякі питання сплати пенсійного збору при купівлі-продажу нерухомого майна. Зокрема: хто є платниками збору, з якої вартості та в яких випадках він сплачується. Утім дещо так і залишилося під «завісою невизначеності». Що саме — читайте далі…
Відповідальність
На практиці багато бухгалтерів, розпочинаючи свою роботу, можуть зіштовхнутися із ситуацією, коли адміністрація підприємства наполягає на підписанні договорів про їхню повну матеріальну відповідальність. Чи законно це, яку відповідальність та в яких випадках несе бух галтер
Орендні відносини
Підприємство орендує автомобіль. Провели його ремонт. На суму ремонту утворили окремий об’єкт групи 5, який амортизують. Через деякий час знову проводимо ремонт цього авто. На суму такого ремонту збільшувати вартість уже утвореного об’єкта групи 5 чи створювати новий окремий об’єкт групи 5?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!