Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 144 — понеділок, 25 листопада 2013
Експерти коментують
Законодавство вимагає від перевізника обов’язково оформлювати ТТН під час перевезень на договірних умовах. На цьому наголошують і міністерства в коментованих листах. Міндоходів також висловив думку, що за відсутності ТТН отримувач послуг із перевезення не має права відображати в податкових витратах витрати на перевезення. Ми не погоджуємося з таким висновком, наші доводи читайте в матеріалі.
Продавати в роздріб алкогольні напої та тютюнові вироби дозволено лише за наявності ліцензії. Міндоходів по-новому розписав процедуру надання документів для отримання та видачі ліцензії чи її дубліката, а також зміни даних у ній...
Міндоходів наполягає, що базу оподаткування для харчування, наданого в натуральній формі, слід визначати як вартість доходу, розраховану за звичайними цінами із застосуванням «негрошового коефіцієнта». Проте, якщо харчування надають як додаткове благо, не все так просто…
Неприбуткові організації
Благодійна організація, зважаючи на відсутність коштів, безкоштовно використовує майно засновника (комп'ютер, сканер, принтер). Як правильно оформити використання техніки?
Соціальне страхування
Працівник безперервно хворіє більше шести місяців туберкульозом. Йому видано два листки непрацездатності. Розрахунковий період, який застосовують для розрахунку оплати другого листка непрацездатності, залежить від того, чи є страхові випадки за двома листками непрацездатності різними.
Пенсійне забезпечення
У серпні 2013 року мені виповниться 50 років, маю стаж служби в органах місцевого самоврядування на виборних посадах понад 15 років. Чи матиму я право на призначення пенсії відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493 як учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році?
У період із 1989 по 2001 рік був обраний головою селищної ради. У липні 2013 року досягаю 60 років, не працюючи на виборній посаді. Чи маю я право на пенсію відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-ІІІ? Як визначатиметься заробіток для призначення такої пенсії?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!