Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 143 — п`ятниця, 22 листопада 2013
Експерти коментують
За тлумаченням КСУ, сфера укладення контрактів визначається виключно законами України, а не нормативними актами органів місцевого самоврядування. Тому з керівниками комунальних ЗОЗ можуть укладатися контракти на законних підставах лише у випадках, коли їх прийнято на роботу з 1 січня 2012 року.
Мінпромрозвитку затвердив порядок нарахування пені на суму дивідендів, несвоєчасно сплачених підприємством, у статутному капіталі якого є корпоративні права держави, або підприємства, у якого 50% і більше акцій (часток) належать підприємству зі 100%-вим державним капіталом.
Чи виплачується грошова компенсація в разі звільнення працівника за невикористані дні додаткової відпустки на дітей? На які відпустки поширюється норма щодо поділу відпустки на частини? Чи можна частину відпустки замінити грошовою компенсацією?
Методика обліку
Як у бухгалтерському та податковому обліку відобразити відсотки, нараховані на залишок коштів на поточному рахунку.
ПДВ
Основні види діяльності підприємства відносяться до сільського господарства, але воно не зареєстроване суб’єктом спецрежиму з ПДВ. Чи повинно підприємство нараховувати ПДВ у разі постачання пшениці власного виробництва або ж отриманої від іншого виробника — суб’єкта спецрежиму…
Роз'яснення держорганів
Підприємство встановило газовий котел. З якого моменту треба подавати декларацію з екологічного податку у зв'язку з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення?
Чи є платниками екологічного податку суб'єкти господарювання, які здійснюють тимчасове розміщення на своїй території відходів, у тому числі небезпечних (акумулятори, люмінесцентні лампи і тощо)?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!