Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 142 — четвер, 21 листопада 2013
Експерти коментують
НБУ подовжив обов’язок продажу на міжбанку частини валютних надходжень на рахунки юридичних і фізичних осіб, у т.ч. і підприємців (ідеться про російські рублі та валюту групи 1 Класифікатора іноземних валют).
Роботодавець не може примусити працівника піти в неоплачувану відпустку. Оскільки відпустки без збереження зарплати надають працівникам за їх бажанням, а за сімейними обставинами та з інших причин ще й за угодою з роботодавцем. Проте працівник має заявити роботодавцю про незгоду піти в неоплачувану відпустку, якщо його до цього примушують
Чинне законодавство не забороняє прописувати розмір оплати праці в інвалюті. Але якщо її виплата здійснюватиметься у гривнях, у колдоговорі слід обов'язково вказати, за яким курсом необхідно перераховувати таку інвалюту в гривню.
Як слід виправляти помилки минулих років, що впливають на величину нерозподіленого прибутку (непокритого збитку), а також статей активів, зобов'язань, власного капіталу, котрі змінилися внаслідок виправлення помилок, та як ці операції відображати у фін звітності, розповів Мінфін.
Міндоходів роз’яснило, що у формі № 1ДФ видача спецодягу відображається за ознакою «136». А також зазначили, у якому випадку забезпечення працівника спецодягом вважається додатковим благом. Як тоді вартість спецодягу обкладається ПДФО та чи нараховується ЄСВ, дізнаєтеся із нашого матеріалу.
Основні засоби
Підприємство придбало комп’ютер, у видатковій накладній розписано його частини. Вартість складових не перевищує 2500 грн. Як обліковувати комп’ютер — як один об’єкт основних засобів чи окремі його частини як МНМА?
Податок на прибуток
Підприємство придбало товар та уклало договір на його перевезення на склад. Окрім транспортно-експедиційних послуг ми оплатили ще й послуги страхування вантажів (товарів). Як врахувати та куди віднести з податку на прибуток витрати на страхування?
ПДВ
Постачальник виписав платнику ПДВ податкову накладну двічі: за першою подією та за останньою. Як виправити помилку? Чи можна оформити розрахунок коригування до другої податкової накладної, щоб відняти дані в Єдиному реєстрі податкових накладних?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!