Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 141 — середа, 20 листопада 2013
Охорона здоров'я
Яка норма робочого часу встановлюється для головної медичної сестри закладу охорони здоров'я та яка тривалість її щорічної додаткової відпустки.
Експерти коментують
Чому варто зберігати бухгалтерські та фінансові документи довше строку, визначеного в нормативних документах, коли вони не перевірені Податковою?
У коментованому листі Міндоходів зазначили, що компенсація втрати частини зарплати належить до фонду оплати праці, а значить до такого доходу застосовують податкову соцпільгу. Також відмітили, що до зарплати, виплаченої працівнику-нерезиденту, теж може застосовуватись ПСП.
Додаткові блага — кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний із виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами р. IV цього Кодексу)
Податок на прибуток
Підприємство уклало з фізособою договір продажу товарів, згідно з яким, якщо покупець повністю оплатить товар протягом 1 місяця, йому буде надана знижка в розмірі 10%. Покупець устиг оплатити товар, а тому отримав знижку. За якою ціною, передбаченою в договорі, визначати податковий дохід: зі знижкою чи без неї?
Роз'яснення держорганів
Жінка допомагає чоловікові в підприємницькій діяльності. Чи може вона укласти договір та сплачувати ЄСВ, щоб надалі мати право на пенсію.
Фізособа на пенсії, але торгує на ринку та оформлена як приватний підприємець. Чи обов’язково їй сплачувати єдиний внесок та які передбачені пільги для пенсіонерів щодо сплати ЄСВ.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!