Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 140 — вівторок, 19 листопада 2013
Новини законодавства
Бланк-замовлення та посадочний документ не є тотожними документами. Тому перший потрібно обміняти на квиток, а другий можна використовувати відразу за призначенням. Відповідно: відзвітувати за витрати на проїзд бланком-замовленням не можна.
Трудові відносини
Не варто розглядати контракт із керівником як вимушену формальність на виконання законодавчих вимог. Насамперед контракт має захищати інтереси обох сторін: власника та найманого працівника. Адже саме на його плечі лягають усі ризики та відповідальність керівної посади. Про те, які нюанси слід врахувати під час укладення контракту та як правильно його оформити, читайте у статті
Оподаткування
Підприємство придбало стенд мобільний розбірний для використання під час проведення конференцій і переговорів. На ньому присутній логотип із назвою підприємства. Чи можна вартість стенду віднести до податкових витрат і суму сплаченого ПДВ у його вартості в податковий кредит? Як показати його придбання в бухобліку?
ПДФО
Один із учасників — фізосіб підприємства подарував частку в статутному капіталі іншому учаснику-фізособі. Чи має в такому випадку підприємствао сплачувати ПДФО за такою операцією?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!