Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 139 — понеділок, 18 листопада 2013
Новини законодавства
Посадовий оклад завідувачу ДНЗ визначають залежно від його освітньо-кваліфікаційного рівня. Які тарифні розряди встановлювати завідувачу ДНЗ без вищої освіти та який має бути розмір його заробітної плати? Яка позиція стосовно цього в Мінсоцполітики?
Податок на прибуток
Підприємство платить роялті за договором субліцензії резиденту Кіпру. Чи можна відносити до податкових витрат сплачені роялті? І чи можна не сплачувати податок на репатріацію, якщо між країнами укладено договір про уникнення подвійного оподаткування та кіпрська компанія надала нам довідку про резидентність?
ЄСВ
Як заповнити дані в таблицях 5 і 6 додатка 4, якщо жінка вийшла на роботу 19 жовтня після декретної відпустки, яка розпочалася в травні? Чи треба проставляти код 42, указувати дані в гр. 16–18 і заповнювати графу 11 таблиці 5 додатка 4?
Відрядження
Якщо буквально дотримуватися приписів ПКУ, у разі невчасного надання авансового звіту через хворобу поплатитися має саме працівник, який хворів, адже ПДФО утримується за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу працівника.
Судові рішення
Бути чи не бути податковій пільзі в разі реалізації періодичних видань і книжок іноземного виробництва на митній території України? Якої думки з цього приводу контролюючі органи та які вироки можуть очікувати на платників у судових залах засідань?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!