Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 138 — п`ятниця, 15 листопада 2013
Новини законодавства
З 09.11.2013 р. знову забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії. Які категорії можуть надаватися готелям, мотелям та іншим об’єктам, що призначені для проживання, і хто їх буде встановлювати, розглянемо в коментарі
Методика обліку
Без оснащення виробничий процес не обходиться. Питання його обліку загострюється, коли йдеться про дороге оснащення, строк служби якого менше року. Як відобразити в обліку технологічне оснащення (пристосування для виробництва виробів) вартістю, скажімо, 50 тис. грн і строком експлуатації менше року?
ПДВ
Підприємство є загальносистемником (неплатником ПДВ). Чи можемо ми в разі досягнення 300-тисячного обмеження зареєструватися єдинником групи 4 за ставкою 5% (без сплати ПДВ)? Чи спершу ми маємо зареєструватися платником ПДВ, а вже потім перейти на сплату єдиного податку, що не передбачає сплати ПДВ?
РРО
Магазин працює цілодобово. Зазвичай касир формує Z-звіт о 23-50, але тепер він не встиг цього зробити й роздрукував денний звіт лише о 00-07. То ж вийшло, що за попередній день не оформлено Z-звіту. Чи вважатиметься це порушенням та які наслідки таких дій? Якщо все-таки це порушення, чи можна якимось чином виправити ситуацію, щоб уникнути покарання?
Пенсії сільгосппрацівників
Виховала п’ятеро дітей, старшій у поточному році виповнилося 15 років. Але Пенсійний фонд відмовляє мені в призначенні пенсії в 48 років через те, що нині я не працюю в сільському господарстві. Чи правомірна така відмова?
Я працювала на вирощуванні тютюну. Чи маю я право на пільгову пенсію?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!