Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 137 — четвер, 14 листопада 2013
Новини законодавства
Зміни до ПКУ новоприйнятим Законом № 657 не оминули й питань адміністрування податків та зборів. Серед міксу змін: права платників податку, підстави для проведення позапланових перевірок, погашення податкового боргу фізосіб і штрафи за самостійне виправлення помилок.
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24 жовтня 2013 року № 657-VII в ПКУ вноситися безліч змін, які, зокрема, істотно змінюють правила обліку платників податків. Зміни, на перший погляд, можна назвати позитивними. Так, із наступного року повідомляти Податкову про об'єкти оподаткування за неосновним місцем обліку потрібно буде виключно за основним місцем обліку платника податків, а отримувати дані про платника податків можна буде в Інтернеті. Окрім того, за загальним правилом, про зміну місцезнаходження не потрібно буде попереджати податкові органи.
Які зміни очікують єдинників із 01.01.2014 р.: замість свідоцтва платника єдиного податку Реєстр єдинників; вирішено — єдинники не будуть платниками податку на репатріацію; уточнено процедуру анулювання єдинника та платника ПДВ.
Штраф за невнесення змін до облікової картки платника єдиного податку (ідентифікаційного номеру), зокрема, про зміну прізвища, ім’я, по батькові, місця реєстрації та ін., відтермінували до 01.01.2016 р.
Законодавець вирішив звільнити продавців акцій від тягаря сплати особливого податку на операції з відчуження цінних паперів й операцій із деривативами…
Урядовці підправили технічну помилку, яка зобов’язувала сплачувати утилізаційний податок осіб, які не є його платниками
ПДВ
Контрагент виписав податкову накладну, не дотримуючись правила першої події. Замінити документ відмовився, мовляв, передоплата за товар та його відвантаження відбулись в одному звітному періоді. Чи може покупець віднести суму ПДВ за такою податковою накладною до податкового кредиту?
Земельні відносини
Під час проведення земельних торгів виникає безліч нюансів. Як обійти ці нюанси? Які особливості проведення земельного аукціону та визначення його результатів читайте в нашому матеріалі.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!