Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 136 — середа, 13 листопада 2013
Новини законодавства
У ПКУ внесено чергову порцію змін, чому завдячуємо Закону України від 24.10.2013 р. № 657-VІІ. Зміни та деякі уточнення стосуються, зокрема, податку на прибуток: податкових різниць, базового звітного періоду, амортизації нематеріальних активів, трансфертного ціноутворення, безнадійної заборгованості, ціннопаперового обліку тощо.
На 01.01.2014 р. законодавець підготував багато новацій платникам ПДВ: вони позбавляться ПДВшних свідоцтв, а Міндоходів доведеться змінити форми податкової накладної та декларації. Крім того, з'явиться граничний термін подання заяви-скарги (додатки Д8) на контрагента. І це тільки «най-най»...
Основні зміни до ПКУ, які зачепили питання обкладення ПДФО, пов’язані із застосуванням штрафів за самостійне виправлення помилок у формі № 1ДФ, визначенням резидентського статусу платника ПДФО та поданням декларації малолітніми дітьми
ПДВ
Під час проведення перевірки податківці виключають із податкового кредиту податкові накладні через те, що паперовий носій підписував бухгалтер або менеджер, а в Єдиному реєстрі податкових накладних реєстрував і накладав цифровий підпис — головний бухгалтер. Чи правомірні дії податківців?
Земельні відносини
Ще зовсім недавно сама процедура проведення земельних торгів залишалася доволі проблемною. Законодавчі перепони для проведення земельних торгів були зняті лише у 2012 році. Тож на сьогодні що таке «земельні торги» та як їх організувати?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!