Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 135 — вівторок, 12 листопада 2013
Новини законодавства
На підприємстві декілька автомобілів, які обслуговують керівників. Як організувати проведення медоглядів водіїв таких авто? Чи треба проставляти штампи медпрацівнику, якщо дорожнього листа немає, та хто може перевірити дотримання вимог Положення про медогляд водіїв?
Методика обліку
Підприємство вирішило здійснювати продаж авіаквитків юр- і фізособам за агентським договором. У зв'язку із цим у нього виникли питання. Як правильно вести бухоблік цих операцій? Що слід відображати у звіті за формою 2: усю суму отриманих коштів від продажу квитків або тільки суму винагороди за агентським договором?
ПДВ
Підприємство — платник ПДВ, не може зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі: надходить квитанція з помилкою про невідповідність місцезнаходження юрособи-продавця, зазначеного у податковій накладній та ЄДР. Термін реєстрації закінчується. Як бути у такій ситуації?
Безготівкові розрахунки
Підприємству банк відкрив короткострокову кредитну лінію для поточних платежів. Як правильно оформити овердрафт в бухгалтерському обліку? Куди віднести плату за користування овердрафтом в податковому обліку?
Нерухомість
Підприємство придбало нерухомість ще п’ять місяців тому, однак тоді нотаріус лише посвідчив договір і не зареєстрував право власності підприємства в Укрдержреєстрі. Протягом якого часу необхідно це зробити підприємству самостійно та чи існує відповідальність за невчасну реєстрацію права власності?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!