Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 134 — понеділок, 11 листопада 2013
Новини законодавства
Працівник із поважних причин частину місяця не працював. Під час розрахунку середньої зарплати для оплати його лікарняного одноразові заохочувальні та компенсаційні виплати враховуються в місяці нарахування. Чи вважати премію за результатами роботи за 9 місяців одноразовою виплатою?
У порядку адміністративного оскарження податкове повідомлення-рішення може бути відкликане, а скарга платника податків задоволена. Однак, з якого моменту повідомлення-рішення вважається відкликаним, якщо винесено відповідне рішення податківців і жодного рішення податківці так і не прийняли?
Методика обліку
Облік військового майна спецпризначення у військових частинах раніше здійснювався на позабалансовому рахунку 010. Водночас рахунок не був передбачений Планом рахунків. Тому органи Казначейства неодноразово висували зауваження під час прийняття бюджетної та фінансової звітності від військових частин.
Трудові відносини
Аби не було проблем зі звільненням головному бухгалтеру треба зареєструвати свою заяву про звільнення й залишити собі копію. Проте якщо в день звільнення головному бухгалтеру не видадуть трудової книжки та не розрахуються з ним повністю, він може просто не вийти на роботу.
Відрядження
Відряджений працівник проживав у двомісному номері готелю, оплативши його повну вартість. Чи може підприємство відшкодувати повну суму, сплачену працівником за готельний 2-місний номер. Яку суму працівник вправі включити до авансового звіту, а підприємство — віднести до податкових витрат?
ЗЕД
Що таке «нетиповий» експорт? За якими критеріями орган доходів і зборів класифікує експортну операцію як «нетипову» та які наслідки визнання експорту «нетиповим»? Як підтвердити «типовість» операції?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!