Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 133 — п`ятниця, 8 листопада 2013
ПДФО
У більшості податкових агентів виникають запитання щодо відображення в ньому тих чи інших виплат фізособам. Як податковому агенту відобразити деякі поширені виплати у формі 1ДФ: поворотну фінансову допомогу, допомогу по вагітності та пологах, на поховання, заборгованість по зарплаті?
ЄСВ
Помилку, пов’язану зі збільшенням (зменшенням) суми єдиного внеску по застрахованій особі за минулі періоди, можна виправити під час подання поточного звіту за формою № Д4. Для цього в таблиці зазначеного звіту потрібно показати виправлення, застосувавши коди типів нарахувань «3» або «2».
Трудові відносини
Працівник в період щорічної відпустки проходив медичне обстеження за направленням військового комісаріату, що підтверджено довідкою лікувального закладу. Чи потрібно переносити щорічну відпустку працівнику? Як обліковувати в табелі обліку робочого часу період обстеження? Як оплатити дану довідку?
Новини законодавства
Як суб’єктам індустрії програмної продукції розраховувати критерії для переходу на пільгову ставку з податку на прибуток 5%? Як визначати критерій для первісної вартості основних засобів і нематеріальних активів? Як рахувати питому вагу доходу від ІТ-діяльності: за чотири квартали сукупно чи окремо?
До набрання чинності новою формою декларації з екоподатку податківці порекомендували тимчасово подавати форму декларації з екологічного податку на утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Як же відзвітувати платникам екоподатку за утилізацію?
Податок на прибуток
Під час складання декларації з податку на прибуток за 2012 рік ми занизили суму щомісячних авансових внесків. Як виправити цю помилку? Що буде, якщо дані в декларації не виправляти, а просто сплачувати більшу (правильну) суму авансових внесків?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!