Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 132 — четвер, 7 листопада 2013
Новини законодавства
Верховна Рада України змінила правила призначення допомоги батькам при народженні дитини та правила реєстрації новонароджених. Зміни запрацюють лише в новому році, а от у чому вони полягають, зараз розглянемо.
Мінсоцполітики наполягає, що список професій та посад, до яких може застосовуватися ненормований робочий день, встановлюють колдоговором. Тож, чи повинно підприємство (установа) самостійно вирішувати, щодо встановлення водіям автобусів ненормованого робочого дня і відповідних трудових гарантій?
Основний обов’язок водія — керування автомобілем. Однак трапляються ситуації, коли водій не виїжджає через несправність автомобіля або відсутність пального. Чи потрібно виплачувати надбавки за ненормований робочий день та класність? Що з цього приводу думає Мінсоцполітики?
РРО та каса
Як звітувати за розрахункові книжки та книгу обліку розрахункових операцій для виїзної торгівлі, коли РРО переведені на подання електронної звітності?
Роз'яснення держорганів
Що підтверджує факт використання води суб’єктом господарювання виключно для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб?
Пенсійне забезпечення
Чоловік із 1988 по 2007 рр. перебував на виборній посаді голови сільради. З 2008 р. — інвалід ІІІ групи за загальним захворюванням. Зараз отримує пенсію по інвалідності. Чи матиме він право на пенсію відповідно до Закону про службу в органах місцевого самоврядування після досягнення пенсійного віку?
Яким документом можна підтвердити наявність стажу для пенсії. Чи обов’язкове надання трудової книжки до органів Пенсійного фонду під час призначення пенсії?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!