Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 131 — середа, 6 листопада 2013
Новини законодавства
Нацбанк затвердив зміни до порядку видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон. Які документи тепер потрібно подавати резиденту для отримання ліцензії? Хто саме може накласти штраф за інвестування без ліцензії?
Податкова вимога була направлена рекомендованим листом на адресу підприємства, однак там підприємства не було, тож лист воно не отримало Аби стягнути податковий борг із банківських рахунків боржника, податківці звернулися до суду. Чи настануть негативні наслідки для підприємства в такому випадку?
Облік платників податків
Підприємство має представництво поза місцезнаходженням головного офісу. Чи потрібно представництву ставати на облік у Податковій? Чи необхідно представництву сплачувати податок на прибуток і ПДФО та подавати звітність за цими податками окремо від юрособи?
ПДВ
Підприємство — платник ПДВ у червні 2012 року під час подання звітності з ПДВ припустилося помилки: завищило податковий кредит на 10 грн. Чи можна подати уточнюючий розрахунок у поточному місяці та які наслідки?
Методика обліку
У наказі про облікову політику підприємства зазначено, що до малоцінних необоротних матеріальних активів належать необоротні активи вартістю не більше ніж 2500 грн. На них нараховується знос у розмірі 100% у місяці введення об’єкта в експлуатацію. У минулому році ми провели дооцінку деяких таких активів. Чи мали ми на це право? Якщо ні, тоді як виправити помилку з уже проведеної переоцінки таких об’єктів?
Трудові відносини
Роботодавець має право отримати дотацію від Фонду соціального захисту інвалідів на створення спеціального робочого місця інваліда. За яких умов це можливо, дізнайтеся із публікації.
Приватне підприємництво
Коли підприємцю на загальній системі оподаткування зареєструвати й розпочати вести нову форму Книги обліку доходів і витрат: з 18.10.2013 р. чи з 01.01.2014 р.?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!