Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 130 — вівторок, 5 листопада 2013
Новини законодавства
Звертаючись із позовом до суду про виплату належної суми індексації, працівник може затребувати відразу й виплату компенсації втрати зарплати. А суд не може відмовити в задоволенні позову про стягнення належних сум індексації та компенсації втрати зарплати через пропущення строків позовної давності, оскільки для такого випадку його не встановлено.
Під час розрахунку лікарняного в разі підсумованого обліку робочого часу враховується відпрацьовані фактично години, у т.ч. години чергувань (години без викликів — у половинному розмірі). Водночас оплачувати потрібно лише робочі години за графіком роботи лікаря (у межах місячної норми робочого часу).
ПДВ
Податкова звертається з проханням показник рядка 24 у декларації з ПДВ перенести до рядка 23.2. Провести цю операцію рекомендують за допомогою уточнюючої. Як «крок назустріч» відобразиться на нас?
Соціальне страхування
Звільнення за власним бажанням працівника, який захворів у період роботи, не позбавляє його права на оплату листка непрацездатності. Адже право на матеріальне забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності виникає з настанням непрацездатності в період роботи, включаючи і день звільнення.
Єдиний податок
Фізособа-єдинник має поточний рахунок і додатково відкрив депозитну лінію: з поточного рахунка на депозитний надходять гроші. А проценти в кінці кожного місяця по депозиту він отримує на поточний рахунок. Отримані відсотки по депозиту обкладаються єдиним податком (5%) чи ПДФО (15%)?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!