Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 129 — понеділок, 4 листопада 2013
Новини законодавства
Нацбанк та Міндоходів скасували форму довідки про відсутність за межами України валютних цінностей, аргументуючи таке скасування змінами в законодавстві України. Який документ тепер потрібно подавати замість довідки? Чи, можливо, повідомляти про відсутність валютних цінностей за кордоном не потрібно?
Міндоходів актуалізував попереднє роз’яснення щодо правил застосування штрафів за перевищення граничної суми готівкових розрахунків, прибравши з нього згадку про штраф, який з 1 вересня 2013 року не застосовується.
Трапляється, що підприємства видають аванс на закордонне відрядження у гривні. Адже на сьогодні законодавство не містить прямої вимоги видавати для закордонного відрядження інвалютний аванс. Яка позиція в Міндоходів із цього приводу? Чи буде це порушенням і як складати авансовий звіт у цьому випадку?
ПДВ
ПДВшник відобразив відшкодування в рахунок майбутніх зобов’язань. В одному з наступних періодів був податок до сплати, який він не сплатив через те, що існувало відшкодування. Проте зараз з’ясувалося, що від’ємне значення було завищена. Чи можна подати уточненку та чи потрібно платити самоштраф?
Відрядження
До авансового звіту оплату двомісного номера повинен включити директор, який здійснив оплату корпоративною карткою, а до податкових витрат потрапить повна вартість двомісного номера.
Автомобіль на підприємстві
Чи має право підприємство проводити розрахунок нормативних витрат пального згідно з даними GPS-навігатора, а не за показниками приладів автомобіля? Чи можна вносити до подорожнього листа дані GPS-навігатора, а не показники спідометра та показника рівня пального?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!