Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 128 — п`ятниця, 1 листопада 2013
Новини законодавства
Який документ підтверджує сплату за електронний квиток на потяг для підтвердження витрат у відрядженні? Хто зобов’язаний надати такий документ для звітування працівнику, якщо він купує електронний квиток через офіційний сервіс на сайті Укрзалізниці та сплачує за нього з особистої платіжної картки?
Питання щодо необхідності подання інформації про прийнятих працівників до центрів зайнятості порушувалося вже неодноразово. Так, чи потрібно подавати звіт за формою 5-ПН до служби зайнятості? Що стосовно цього думає Мінсоцполітики?
КМУ затвердив новий Порядок проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства. У яких випадках та для чого він застосовується?
ТОП-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах жовтня найгучніші новини місяця!
ЄСВ
Послуги за ЦПД характеризуються тим, що вони тісно пов’язані з особою виконавця та процесом виконання ним певних дій або провадження певної діяльності. А отже, послуга існує лише тоді, коли вона надається, і, відповідно, у таблиці 5 додатка 4 указуються лише дні, коли зазначені послуги надавалися згідно з Актом прийому-передачі наданих послуг.
ПДВ
Підприємство отримало Аркуш коригування митної декларації у зв’язку з донарахуванням митного платежу на товар. Чи може підприємство збільшити свій податковий кредит на суму такого донарахованого ПДВ? Як відобразити такий аркуш у Реєстрі податкових накладних?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!