Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 127 — четвер, 31 жовтня 2013
Новини законодавства
Нацбанк роз’яснив останні нововведення, пов’язані з обов’язковим продажем інвалюти. Які операції в інвалюті підлягають обов’язковому продажу? Які особи підпадають під дію цієї норми?
Укрдержреєстр чітко зазначив, що в такому випадку потрібно реєструвати право оренди на новий термін. Прокоментуємо деякі особливості реєстрації права оренди, які Укрдержреєстр оминув увагою.
Оскільки для голови та членів ліквідаційної комісії не передбачено спеціальних умов оплати, їм нараховують зарплату відповідно до займаних ними посад.
У разі якщо земельна ділянка, яка надається установі (правонабувачу) на праві постійного користування, занесена до Державного кадастру земель, установа повинна звернутися до держреєстратора з відповідною заявою про реєстрацію такого права. Якщо ж земельна ділянка не занесена до зазначеного кадастру, починати потрібно з отримання дозволу на розробку документації із землеустрою.
Ріелтори зобов’язані надіслати до Податкової інформацію про укладені за їх посередництвом договори (угоди) про оренду нерухомості, у яких однією зі сторін були фізособи. Однак чи потрібно подавати таку інформації, якщо жодної угоди не було укладено?
ПДВ
Підприємство сплачує відсотки банку за користування кредитом і відсотки за користування овердрафтом. Як у такому випадку заповнити Реєстр виданих та отриманих податкових накладних?
Юридичні консультації
Чи можна повернути аванс, якщо контрагент так і не надав послуги за договором? І в чому полягає різниця між авансом і завдатком за угодою? Про те, як відрізнити одне від іншого, — читайте в нашому матеріалі.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!