Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 126 — середа, 30 жовтня 2013
Новини законодавства
Міндоходів знайшов спосіб як змусити всіх торговців сплатити за Інтернет, еквайринг та модемізацію касових апаратів. Причому зробити це потрібно досить оперативно — до 1 грудня.
Міндоходів роз’яснило особливості надання непрацівнику підприємства коштів під звіт і звітування за їх використання. Окрім того, укотре наголосило, що під час складання авансового звіту, коли готівку отримано з платіжної картки, до розрахункового документа слід надавати інший документ, що підтверджує факт отримання готівки.
Роз’яснення Мінсоцполітики суперечить алгоритму, наведеному в додатку 1 до Порядку обчислення середньої зарплати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. № 1266, і прикладами, наведеними в додатку 1 до нього. Тобто середню зарплату, у випадку якщо працівник захворів у перший день роботи, визначають, розділивши місячну тарифну ставку (посадовий оклад) на кількість робочих днів місяця, у якому настав страховий випадок.
Спеціалісти Міндоходів розглядають безоплатну передачу багатоквартирного будинку як відчуження майна з відповідними податковими наслідками для сторони, що передає та приймає. Проте сказавши «А», податківці не озвучили «Б» — низку вагомих моментів такої операції.
До спадкоємців вкладника переходить право отримати депозитний вклад у банку й нараховані на нього проценти. При цьому проценти нараховуються аж до дня фактичного повернення коштів спадкоємцеві, а не до моменту смерті вкладника. Чому читайте в коментарі
Оренда
Договором оренди передбачено гарантійний платіж у розмірі орендної плати за місяць. Сума платежу може бути використана орендодавцем як для погашення заборгованості з орендної плати та компенсації комунальних послуг, так і на відшкодування витрат на ремонт об'єкта оренди. Як враховувати такий платіж?
Оплата праці
У разі порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам виплачується компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку з несвоєчасною її виплатою. Який порядок оподаткування такої компенсації, читайте в публікації.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!