Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 124 — понеділок, 28 жовтня 2013
Новини законодавства
Військовослужбовці отримують грошову компенсацію ПДФО, утриманого з виплаченого їм грошового забезпечення. Незважаючи на те що вона є джерелом доходів такої категорії осіб, її не потрібно показувати у формі № 1ДФ.
Жінка, що перебуває у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною від трьох до шести років, не може отримати дитячий новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду соцстраху. Чому — читайте в коментарі.
ПДВ
Підприємство подало декларацію із заявою про повернення суми бюджетного відшкодування з ПДВ. Незабаром мине три роки, проте ПДВ іще не отримали. Як обчислюється строк позовної давності та чи непропущений він?
Відрядження
Робітнику оплачують роботу за відрядними розцінками залежно від виробітку. Як йому оплатити дні відрядження, враховуючи вимоги ст. 121 Кодексу законів про працю України?
Єдиний податок
Єдинник групи 2 займається продажем побутової хімії. У нього з’явилася можливість отримати спонсорську допомогу від підприємства (платника єдиного податку). Чи включається вартість такої спонсорської допомоги у дохід фізособи-єдинника та як правильно оформити отримання такої допомоги?
Роз'яснення держорганів
Чи є суб’єкти господарювання платниками екологічного податку за розміщення відходів (у тому числі металобрухту), які утворилися в процесі їх діяльності й продаються як товар або використовуються у власному виробництві?
Автомобіль на підприємстві
З 1 березня 2012 року в новій редакції викладено Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті затверджені наказом Мінтрансу від 10.02.1998 р. № 43. Умови застосування надбавок, у т.ч. у холодну пору року, суттєво змінилися. У матеріалі зупинимося на варіантах застосування «зимових» підвищень до норм витрат палива та документальному оформленні.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!