Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 123 — п`ятниця, 25 жовтня 2013
Новини законодавства
Постановою Кабміну про внесення змін до Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності більш деталізовано прописали механізм накладення штрафів органами Держархбудінспекції.
Законодавство не забороняє фізособі використовувати для розрахунків за товар особисту валютну платіжну картку. Але якщо товар придбано для підприємства, для відшкодування витрат слід скласти авансовий звіт та додати підтвердний розрахунковий документ.
Фонд розглянув запитання, чи може жінка під час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років отримувати дитячі новорічні подарунки та санаторні путівки, і дійшов висновку, що це цілком правомірно. Докладніше читайте в коментарі
Услід за постановою про надходження інвалюти на поточні рахунки фізосіб Нацбанк роз’яснив окремі моменти. Які особливості зарахування коштів в інвалюті за договором дарування? Який порядок інвалютного переказу? Та що потрібно знати під час унесення інвалюти на рахунок фізособи довіреною особою?
ПДВ
Підприємство надає російській фірмі послуги з обробки вхідних дзвінків. Ця фірма наполягає вказати в Акті та в договорі суму російського ПДВ. Чи може українське підприємство прописати в договорі суму з російським ПДВ, а потім отримати оплату за мінусом цієї суми? Чи не буде тоді штрафу за недоплату з валютних операцій?
Виправлення помилок
Чи потрібно повторно подавати весь комплект фінзвітності до відповідних органів (статистики, податкової) після того, як у ній знайшли помилку?
Відпустки
На підприємстві директор є єдиним найманим працівником. Він хоче піти в щорічну відпустку. Як та якими документами це правильно оформити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!