Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 122 — четвер, 24 жовтня 2013
Новини законодавства
Вдруге суд скасовує форму довідки про заробіток держслужбовців. ПФУ затверджує нову форму, але проблема не вирішується. Те, що суми винагороди за вислугу років, допомоги на оздоровлення та матдопомоги на соцпобут тепер включають у довідку, не означає, що їх урахують при визначенні розміру пенсії держслужбовця.
Податківці розповіли, як оподатковувати послуги нерезидента із транслювання ефірної продукції в Україні. Який податковий облік, якщо резидент передає йому власну ефірну продукцію (у т.ч. рекламні ролики)? А якщо резидент надає третім особам послуги з організації розміщення ефірних матеріалів (у т.ч. реклами)?
Як роз’яснив Мінфін, основні засоби вартістю 2500 грн (без ПДВ) і менше (оприбутковані бюджетними установами до 06.08.2013 р.) не потрібно переводити на субрахунок 113 «Малоцінні необоротні матеріальні активи».
Основні засоби
Підприємство списує з балансу РРО, оскільки він не може передавати інформацію до Міндоходів в електронному вигляді (його вилучено з Держреєстру РРО). Як відобразити ліквідацію РРО? Чи впливає на облік списання РРО той факт, що підприємство не за власним бажанням відмовляється від використання такого РРО?
ЗЕД
Давальницька сировина нерезидента може надійти на переробку в Україну декількома способами. Зокрема, вона може бути ввезено з-за кордону на митну територію України з метою отримання готової продукції. Яка послідовність дій з увезення давальницької сировини на переробку в Україну?
Роз'яснення держорганів
Чи є платниками збору за спеціальне використання води суб’єкти господарювання, які надають готельні послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелях, пансіонатах, будинках відпочинку, туристичних базах, кемпінгах?
Пенсійне забезпечення
На який строк призначається пенсія у зв’язку з втратою годувальника інвалідам? Чи виплачується така пенсія в період роботи?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!