Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 120 — вівторок, 22 жовтня 2013
Новини законодавства
Чи може підприємство передбачити у внутрішньому трудовому розпорядку такі дисциплінарні заходи, як сувора догана чи переведення на нижчу посаду? Чи встановлено законодавчі обмеження щодо видів дисциплінарних стягнень, які можуть бути застосовані до працівників?
Плата за перевищення договірної величини споживання електроенергії — що це — штрафна санкція чи компенсація вартості товару? Які ПДВшні наслідки від такої операції очікують на енергопостачальника та споживача…
РРО та каса
Придбали касовий апарат із модемом для подання до Податкової електронної звітності з РРО. Як відобразити в податковому та бухгалтерському обліку купівлю РРО? Витрати на передачу даних за допомогою сервісу пакетної радіопередачі (GPRS) — це адміністративні чи інші операційні витрати?
ПДВ
Які саме посередницькі послуги розуміє пп. «є» п. 186.3 ПКУ? Він поширюється на посередництво з усіма послугами, які вказані в п.186.3 ПКУ та які організовуватиме посередник?
Земельні відносини
Чи потрібно сплачувати податок за щойно придбану земельну ділянку підприємством-загальносистемником, якщо надалі вона використовуватиметься як стоянка для власних автомобілів? Якщо так, то з якого часу та в якому розмірі?
Юридичні консультації
Як оформити зміну засновників-фізосіб у ТОВ. Наразі в ТОВ два засновники — обидва фізичні особи.
Бюджет
Типова кореспонденція пропонує кошти, отримані від реалізації нерухомого майна, зараховувати на спеціальний реєстраційний рахунок, призначений для надходжень плати за надані послуги і відображати фактичні видатки за спецфондом.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!