Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 119 — понеділок, 21 жовтня 2013
Новини законодавства
Податківці підвели до логічного висновку: ПДВшникам, що здійснюють одночасно оподатковувані та пільгові операції, не слід готувати додаток Д7 до кожної звітної декларації...
Чи можна для визначення бази обкладення ПДФО зменшити зарплату за першу половину місяця на податкову соціальну із подальшим проведенням перерахунку після закінчення місяця?
У своєму листі ФСС з ТВП роз’яснив, як розрахувати середню зарплату для оплати допомоги по вагітності та пологах, якщо в розрахунковому періоді працівниця перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.
Хоча коректив небагато, але серед них є й важливі, на які слід звернути увагу розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів. Семиденний термін, установлений для реєстрації прийнятих бюджетних зобов’язань, тепер не обмежується останнім робочим днем місяця.
Порядок відкриття й закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України не враховував останніх змін у законодавстві. Тож Мінфін підкоригував його та водночас скоротив перелік документів, що подаються для відкриття рахунків клієнтам органів Казначейства.
У разі створення, реорганізації, ліквідації розпорядника (одержувача) бюджетних коштів, а також зміни його найменування — відомості про це мають потрапити до Єдиного реєстру розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів. Наразі Мінфін відкоригував порядок формування такого реєстру. Що змінилося?
Соціальне страхування
Комісія (уповноважений) із соціального страхування — це фактично посередник між працюючою особою та Фондом соцстрахування з тимчасової втрати працездатності. На жаль, не всі роботодавці розуміють, що від її роботи багато залежить. Тож що належить до її функцій та які питання вона повинна контролювати?
Податок на прибуток
Для будівництва складських приміщень (створення кваліфікаційного активу) і на поповнення обігових коштів підприємство взяло кредит у банку. Контролери стверджують, що збільшити вартість складських приміщень мала вся сума процентів, а не частина. Як правильно відображати фінвитрати в податковому обліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!