Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 118 — п`ятниця, 18 жовтня 2013
Новини законодавства
Коментований порядок поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі та використовують розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій.
У коментарі ми розглянемо найцікавіші зміни та спробуємо виловити всі підводні камені нового порядку. Одразу зауважимо, що для реєстрації, використання та скасування реєстрації РРО встановлено як нові форми, так і оновлено старі.
Чи має право Податкова вимагати паперовий звіт за ф. № ЗВР-1 у підприємства, що перейшло на електронне РРО-звітування? Відповідь податківців, на жаль, не повна.
Набув чинності Закон № 583-VII, яким визначили механізм подачі виконавчих документів та рішень судів (про стягнення боргів з держорганів і держпідприємств, а також з підприємств, майно яких не підлягає відчуженню).
З 10 січня 2014 року набере чинності Закон про виробництво та обіг органічної сільгосппродукції та сировини. Цим Законом будуть установлені нові правила, методи виробництва органічної продукції (сировини) рослинного та тваринного походження, а також виключення із цих правил.
Нещодавно НБУ ввів обов’язок продажу на міжбанку 50% валюти, отриманої як виручка резидентів від продажу товарів за зовнішньоекономічними договорами (ідеться про російські рублі та валюту 1-ї групи Класифікатора іноземних валют).
Можна погодитися з позицією Мінсоцполітики у разі, коли штатними нормативами передбачено одну штатну одиницю керівника. Разом з тим, коли в штатному розписі закладу чи установи передбачено лише 0,5 штатної одиниці, скажімо, заступника керівника, то ніби ніщо не заважає працювати на цій посаді за сумісництвом.
Відрядження
Працівник підприємства отримав аванс на відрядження, а наступного дня захворів. Чи треба складати авансовий звіт і в які строки потрібно повернути отримані кошти?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!